Шалгалтын хуваарь  Хүсэлт илгээх

Зөвшөөрлийн шалгалт (Ажиллагсдын)

2018-10-15 ны өдөр 13:00 цагт ЭМХТ-ийн 2-р байр 210 тоот (Цахим шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1901 Оргил Орхонтуул Эмч Мэдрэлийн эмч
2 2101 Сампиа Энхтөр Эмч Дүрс оношлогооны эмч
3 2102 батсүх сайхансанаа Эмч Дүрс оношлогооны эмч
4 2301 Нямхүү Болорсарнай Эмч Дотрын эмч
5 2302 Пүрэвдаваа Цэцэгням Эмч Дотрын эмч
6 2501 ЦОГОО ЭНХБОЛОР Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
7 2901 Лувсанцэрэн Мөнхбаяр Эмч БЗДХ,ХДХВ,ДОХ-ын эмч
8 3004 Цэзэн Бадамдорж Нүүр ам судлалын их эмч Насс
9 3005 Нарангэрэл Юмчиндолгор Нүүр ам судлалын их эмч Насс
10 3006 Сандагдорж Түвшинбат Нүүр ам судлалын их эмч Насс
11 3301 Батбилэг Алтанцаг УАУ Их эмч УАУ эмч
12 3648 Сэтэвжав Алтангадас Сувилагч Сувилагч
13 3649 Батжаргал Саранцэцэг Сувилагч Сувилагч
14 3650 Доржсүрэн Алтанчимэг Сувилагч Сувилагч
15 3651 Очбадрах Оюунтуяа Сувилагч Сувилагч
16 3652 Батцэнгэл Мөнхсайхан Сувилагч Сувилагч
17 3653 Aмаржаргал Сүрэнхорол Сувилагч Сувилагч
18 3654 Батдорж Энхтайван Сувилагч Сувилагч
19 3655 Бүдбазар Шинэтуяа Сувилагч Сувилагч
20 3656 Эрдэнэбат Мөнгөнцэцэг Сувилагч Сувилагч
21 3657 Ганбаатар Тулгабаатар Сувилагч Сувилагч
22 4007 Пүрэвээ чулуунчимэг Эх баригч Эх баригч
23 4008 чулуунбат ууганбаяр Эх баригч Эх баригч
24 4201 Мөнхзул Пүрэвсүрэн Эм зүйч Эм зүйч
25 4202 Сүхбаатар Болормаа Эм зүйч Эм зүйч
26 4439 Дамдин Чулуунсүрэн Эм найруулагч Эм найруулагч
27 4440 Мийяа Ганболд Эм найруулагч Эм найруулагч
28 4441 Батсүх Мөнхтуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
29 4660 Баасанжав Чинбат Бага эмч Бага эмч
30 4661 Гантөмөр Ичинхорлоо Бага эмч Бага эмч
31 4662 насанбат лхамсүрэн Бага эмч Бага эмч
32 4663 Бадарч Одончимэг Бага эмч Бага эмч
33 6910 Цэдэндорж Батчимэг Эмч Ерөнхий эмч
34 6911 Бадамсайхан Бат-Эрдэнэ Эмч Ерөнхий эмч
35 6912 Дүгэрсүрэн Нямсүрэн Эмч Ерөнхий эмч
36 6913 Бямбажав Пүрвээ Эмч Ерөнхий эмч
37 6914 Пүрэвсүрэн Хонгорзул Эмч Ерөнхий эмч
38 6915 Халтармаа Алимаа Эмч Ерөнхий эмч
39 8801 Цогт Цолмон Эмч Нярай судлал
40 8901 шагдарсүрэн Лхагвасүрэн Эмч Хүүхдийн хоол боловсруулах тогтолцоо судлал

2018-10-15 ны өдөр 15:00 цагт ЭМХТ-ийн 2-р байр 210 тоот (Цахим шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 2103 Шагдарсүрэн Түвшинтөгс Эмч Дүрс оношлогооны эмч
2 2303 Цагаанхүү Сарнай Эмч Дотрын эмч
3 2502 Хүрэлбаатар Мөнгөнзаяа Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
4 3007 Батцэцэг Байгалмаа Нүүр ам судлалын их эмч Насс
5 3302 Түвшин Цэнгэлдулам УАУ Их эмч УАУ эмч
6 3303 Цэрэннадмид Ариунгэрэл УАУ Их эмч УАУ эмч
7 3658 Жаргалсайхан Долгион Сувилагч Сувилагч
8 3659 Айбек Айхундыз Сувилагч Сувилагч
9 3660 ПҮрэвочир Ариунсайхан Сувилагч Сувилагч
10 3661 Эрдэнэбаатар Цэрэндолгор Сувилагч Сувилагч
11 3662 Манлай Долгорсүрэн Сувилагч Сувилагч
12 3663 Намгар Нансалмаа Сувилагч Сувилагч
13 3664 Бямбадорж Гэрэлцэцэг Сувилагч Сувилагч
14 3665 Давгачүлтэм Шинэбаяр Сувилагч Сувилагч
15 4009 Нямаа Ариунцэцэг Эх баригч Эх баригч
16 4203 Ганпүрэв Наранцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
17 4442 Батхолбоо Мөнхчимэг Эм найруулагч Эм найруулагч
18 4664 Жамсран Батбуян Бага эмч Бага эмч
19 4665 Жамъянмядаг Алимаа Бага эмч Бага эмч
20 6916 Дөш Батбадралт Эмч Ерөнхий эмч
21 6917 Дондогжанцан Жавхлантөгс Эмч Ерөнхий эмч

2018-10-15 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1101 Лхагвадорж Эрдэнэ-Орчлон Эмч Нүдний эмч
2 1102 лундаа мөнхцацрал Эмч Нүдний эмч
3 1103 Баярбаатар Мөнгөнсар Эмч Нүдний эмч
4 1301 Энхээ Ундармаа Эмч Хавдар судлалын эмч
5 1302 Замбалгарав Намсрай Эмч Хавдар судлалын эмч
6 1303 Нарангэрэл Сэргэлэн Эмч Хавдар судлалын эмч
7 1501 Жаргалсайхан Төгөлдөр Эмч Чих хамар хоолойн эмч
8 3008 Батбаатар Мөнхнар Нүүр ам судлалын их эмч Насс
9 3009 Талгат Болат Нүүр ам судлалын их эмч Насс
10 3010 Мөнхчулуун Алтанхуяг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
11 3011 самандаа өлзийжаргал Нүүр ам судлалын их эмч Насс
12 3012 Сонинпүрэв Энхнаран Нүүр ам судлалын их эмч Насс
13 3013 Энхбаатар Халиунаа Нүүр ам судлалын их эмч Насс
14 3014 Өлзийбаяр Булганхүү Нүүр ам судлалын их эмч Насс
15 3015 Энхбилэг Самбар Нүүр ам судлалын их эмч Насс
16 3016 Наранбат Жавхлан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
17 3017 Эрдэнэчулуун Нямхүү Нүүр ам судлалын их эмч Насс
18 3018 Энхтайван Хөдөлмөр Нүүр ам судлалын их эмч Насс
19 3019 Насанжаргал Ариунболд Нүүр ам судлалын их эмч Насс
20 3020 Ганбат Цэвээнравдан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
21 3021 Хадан Телжан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
22 3022 Цэрэндамба Онон Нүүр ам судлалын их эмч Насс
23 3023 Батсуурь Нямжаргал Нүүр ам судлалын их эмч Насс
24 3024 Ганхуяг Одхүү Нүүр ам судлалын их эмч Насс
25 3025 Лхамсүрэн Лхамжавв Нүүр ам судлалын их эмч Насс
26 3026 доржгочоо мѳнхзул Нүүр ам судлалын их эмч Насс
27 3027 Бадрах Баясгалан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
28 3028 Дагдан Мөнхцэцэг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
29 3029 Бямбадорж Золбоо Нүүр ам судлалын их эмч Насс
30 3030 Мөнхөө Оюунцэцэг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
31 3031 Өлзийбаатар Солонго Нүүр ам судлалын их эмч Насс
32 3032 Баттулга Хаш-Эрдэнэ Нүүр ам судлалын их эмч Насс
33 3033 Санжаа Нарангэрэл Нүүр ам судлалын их эмч Насс
34 3034 Дамдинсүрэн Хулан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
35 3035 Дашдорж Оюунбилэг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
36 3036 Энхбаатар Давааням Нүүр ам судлалын их эмч Насс
37 3037 Баяраа Лхагвасүрэн Нүүр ам судлалын их эмч Насс
38 3038 Түвшинбат Жавхлан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
39 3039 Содномпилжээ Баярмаа Нүүр ам судлалын их эмч Насс
40 3040 Гантулга Мөнхчимэг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
41 3041 ТӨМӨРБААТАР ЦЭДЭННЯМ Нүүр ам судлалын их эмч Насс
42 4010 Сугаржав Алтансарнай Эх баригч Эх баригч
43 4011 Алтангэрэл Отгонбаяр Эх баригч Эх баригч
44 4012 Мөнхбат Батхишиг Эх баригч Эх баригч
45 4013 Мягмаржав Нямхорол Эх баригч Эх баригч
46 4014 Баасан Даариймаа Эх баригч Эх баригч
47 4015 Эрдэнэбат Алтанцэцэг Эх баригч Эх баригч
48 4016 Батаа Гэрэлмаа Эх баригч Эх баригч
49 4017 Чулуунбаатар Уянга Эх баригч Эх баригч
50 4018 Давааням Мөнхтүвшин Эх баригч Эх баригч
51 4019 Түдэв Болормаа Эх баригч Эх баригч
52 4020 Чойжил Ганболд Эх баригч Эх баригч

2018-10-16 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 3 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3304 Жигжидсүрэн Болор УАУ Их эмч УАУ эмч
2 3305 Үнэнбаяр Уугантуяа УАУ Их эмч УАУ эмч
3 3306 Дашням Ганчимэг УАУ Их эмч УАУ эмч
4 3307 Болд Мөнгөнтуяа УАУ Их эмч УАУ эмч
5 3308 Дондов Үржинбадам УАУ Их эмч УАУ эмч
6 3309 ЦЭНД-АЮУШ Бямбадорж УАУ Их эмч УАУ эмч
7 3310 Батмөнх Хаш-өлзий УАУ Их эмч УАУ эмч
8 3311 Ганцогт Буянжаргал УАУ Их эмч УАУ эмч
9 3312 Ганболд Тамир УАУ Их эмч УАУ эмч
10 3313 Ганхуяг Итгэл УАУ Их эмч УАУ эмч
11 3314 Шаравдорж Ариунжаргал УАУ Их эмч УАУ эмч
12 3315 Баатар Оюунгэрэл УАУ Их эмч УАУ эмч
13 3316 Нямдорж Энхзолбоо УАУ Их эмч УАУ эмч
14 3317 Ганцэцэг Номин УАУ Их эмч УАУ эмч
15 3318 Наранцогт Дөлбадрал УАУ Их эмч УАУ эмч
16 3319 Баатарсайхан Даваасүрэн УАУ Их эмч УАУ эмч
17 4204 Сэдэд Элбэрэлт Эм зүйч Эм зүйч
18 4205 Алтантулга Ундрах Эм зүйч Эм зүйч
19 4206 Бөхчулуун Энхтуяа Эм зүйч Эм зүйч
20 4207 Oyunchimeg Dorjkhand Эм зүйч Эм зүйч
21 4208 Бямбасүрэн Цэрэнчимэд Эм зүйч Эм зүйч
22 4209 Батсайхан Золжаргал Эм зүйч Эм зүйч
23 4210 Ганбат Энхцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
24 4211 Очирбат Энхжаргал Эм зүйч Эм зүйч
25 4212 Сэрээнэн Тэмүүлэн Эм зүйч Эм зүйч
26 4213 Лхагвасүрэн Даваа Эм зүйч Эм зүйч
27 4214 Сэргэлэн Уранчимэг Эм зүйч Эм зүйч
28 4215 Самбадондов Алтантуяа Эм зүйч Эм зүйч
29 4216 Мягмар Энхтуяа Эм зүйч Эм зүйч
30 4217 Жигжидсүрэн Энхмаа Эм зүйч Эм зүйч
31 4218 Шарав Ганцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
32 4219 төмөртогоо түвшинжаргал Эм зүйч Эм зүйч
33 4220 Дондовдорж Дэлгэржаргал Эм зүйч Эм зүйч
34 4221 Энхтайван Түвшинзул Эм зүйч Эм зүйч

2018-10-16 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 4 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3320 Нямдаваа Мөнх-Ундрах УАУ Их эмч УАУ эмч
2 3321 Мэндбаяр Бямбадулам УАУ Их эмч УАУ эмч
3 3322 Өлзийбат Өнөболд УАУ Их эмч УАУ эмч
4 3323 Батхуяг Догсмаа УАУ Их эмч УАУ эмч
5 3324 Гантөмөр Солонго УАУ Их эмч УАУ эмч
6 3325 Баярсайхан Гармаа УАУ Их эмч УАУ эмч
7 3326 Намшир Зундуймаа УАУ Их эмч УАУ эмч
8 3327 ичинхорлоо жаргалсайхан УАУ Их эмч УАУ эмч
9 3328 Ганболд Саранзул УАУ Их эмч УАУ эмч
10 3329 Содгэрэл Гэрэл-Эрдэнэ УАУ Их эмч УАУ эмч
11 4222 Дорлиг Энхтуяа Эм зүйч Эм зүйч
12 4223 Очирхуяг Гантуяа Эм зүйч Эм зүйч
13 4224 Батсүх одчимэг Эм зүйч Эм зүйч
14 4225 Батжаргал Болорэрдэнэ Эм зүйч Эм зүйч
15 4226 Жамбалдорж Удвал Эм зүйч Эм зүйч
16 4227 Нацагдорж Батцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
17 4228 Гомбoсүрэн Мөнхцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
18 4229 Гүенбаатар Мөнхзаяа Эм зүйч Эм зүйч
19 4230 Батдорж Батцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
20 4231 Сүхбаяр Бат-Энхжин Эм зүйч Эм зүйч
21 4232 Бямбадорж Гантөгс Эм зүйч Эм зүйч
22 4233 Гэндэнням Цэндбаяр Эм зүйч Эм зүйч
23 4234 Дайрий Оюунчимэг Эм зүйч Эм зүйч
24 4235 Сүрэнхорлоо Сэржмядаг Эм зүйч Эм зүйч
25 4236 Хүрэлбаатар Ууганбаяр Эм зүйч Эм зүйч
26 4701 Самбуу Баярсайхан Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
27 4702 Энхтайван Насанжаргал Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
28 4703 чимэддорж алтантуяа Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
29 4704 эрдэнэ-очир мөнгөнцэцэг Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
30 4705 Түмэндэмбэрэл Уртнасан Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч

2018-10-17 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3666 Цэдэнбал Эрдэнэ-очир Сувилагч Сувилагч
2 3667 Мөнх-Эрдэнэ Энхцэцэг Сувилагч Сувилагч
3 3668 Батаа Сарангэрэл Сувилагч Сувилагч
4 3669 Батмөнх Цэвээнсүрэн Сувилагч Сувилагч
5 3670 Байболд Роза Сувилагч Сувилагч
6 3671 Лувсаншарав Батцойж Сувилагч Сувилагч
7 3672 Дамба Уянга Сувилагч Сувилагч
8 3673 Санжид Болорчимэг Сувилагч Сувилагч
9 3674 Довчинжав Отгонтуяа Сувилагч Сувилагч
10 3675 Цэцэгбадам Энхтөр Сувилагч Сувилагч
11 3676 Даваасамбуу Солонго Сувилагч Сувилагч
12 3677 Адебиет Нурсауле Сувилагч Сувилагч
13 3678 Норовсамбуу Гэрэлсүрэн Сувилагч Сувилагч
14 3679 Даваа Долгормаа Сувилагч Сувилагч
15 3680 Энхтуул Номинтуул Сувилагч Сувилагч
16 3681 Давааням Уугантонтох Сувилагч Сувилагч
17 3682 Баттүшиг Болорчимэг Сувилагч Сувилагч
18 3683 Мөнхнасан Ууганцэцэг Сувилагч Сувилагч
19 3684 Соёлхүү Номинцэцэг Сувилагч Сувилагч
20 3685 отгон оюунчимэг Сувилагч Сувилагч
21 3686 цэдэнбалжир отгонтөгс Сувилагч Сувилагч
22 3687 Баярцэцэг Сэлэнгэ Сувилагч Сувилагч
23 3688 Мөнхжаргал Цацралтуяа Сувилагч Сувилагч
24 3689 Амгаабазар Буянхишиг Сувилагч Сувилагч
25 3690 Хүрэлчулуун Эрдэнэчимэг Сувилагч Сувилагч
26 3691 Пүрэвжав Ичинноров Сувилагч Сувилагч
27 3692 Бадарч Алтанзул Сувилагч Сувилагч
28 3693 Базаррагчаа Баярцэцэг Сувилагч Сувилагч
29 3694 Догсом Цэнгэлмаа Сувилагч Сувилагч
30 4443 ДАМБА ДОЛГОРМАА Эм найруулагч Эм найруулагч
31 4444 Бор Бат Эм найруулагч Эм найруулагч
32 4445 Лувсандорж Батхишиг Эм найруулагч Эм найруулагч
33 4446 Ганбаатар Батцэцэг Эм найруулагч Эм найруулагч
34 4447 лхагважав нарандалай Эм найруулагч Эм найруулагч
35 4448 Чимэддорж Тунгалаг Эм найруулагч Эм найруулагч
36 4449 Зоригт Баярчимэг Эм найруулагч Эм найруулагч
37 4450 Нямжав Энхтуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
38 4451 Төмөрбаатар Ууганцэцэг Эм найруулагч Эм найруулагч
39 4452 даажамба энхтамир Эм найруулагч Эм найруулагч
40 4453 Жигмэдсэнгэ Гаравсүрэн Эм найруулагч Эм найруулагч
41 4454 Санжаа Хишигт Эм найруулагч Эм найруулагч
42 4455 жигмэддорж мянган Эм найруулагч Эм найруулагч
43 4456 ЭНХТҮВШИН САРУУЛЗАЯА Эм найруулагч Эм найруулагч
44 4457 Батсүх Мартцэцэг Эм найруулагч Эм найруулагч
45 4458 эрдэнэочир амаржаргал Эм найруулагч Эм найруулагч
46 4459 Самбуу Мөнхцэцэг Эм найруулагч Эм найруулагч
47 4460 Цэвээн Барсболд Эм найруулагч Эм найруулагч
48 4461 намшир энхтуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
49 4462 Ширнэн Гантөгс Эм найруулагч Эм найруулагч
50 4463 Намсрай Уянга Эм найруулагч Эм найруулагч
51 4464 Дэшдэндэв Ганотгон Эм найруулагч Эм найруулагч
52 4465 Цоодол Номинчулуун Эм найруулагч Эм найруулагч

2018-10-17 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 3 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1701 Гал-Эрдэнэ Золбаяр Эмч Мэс заслын эмч
2 1702 Гагарин Туул Эмч Мэс заслын эмч
3 1801 Буяннэмэх Эрдэнэтуяа Эмч Мэдээгүйжүүлэлт эрчимт эмчилгээний эмч
4 2503 Ганбаатар Цэрэннадмид Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
5 2504 Munkh-Erdene Mungunshagai Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
6 2505 Эрдэнээ Ганчимэг Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
7 2506 Пүрэвсүрэн Базаргүр Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
8 2507 мягмаржав сарантуяа Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
9 2508 Батсуурь Гэрэл Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
10 3725 Дашдаваа Мөнгөнцэцэг Сувилагч Сувилагч
11 3726 Болд Даваажаргал Сувилагч Сувилагч
12 3727 Энхбат Батжаргал Сувилагч Сувилагч
13 3728 Даваасүрэн Отгонжаргал Сувилагч Сувилагч
14 3729 Баянбат Нармандах Сувилагч Сувилагч
15 3730 Батмөнх Цэенбадам Сувилагч Сувилагч
16 3731 Хишигдорж Нямжаргал Сувилагч Сувилагч
17 3732 Батмунх Удвал Сувилагч Сувилагч
18 3733 Сундуй Гандиймаа Сувилагч Сувилагч
19 3734 Цэнджав ПАГМА Сувилагч Сувилагч
20 3735 Ядамдорж Сарантуяа Сувилагч Сувилагч
21 3736 Хуушаан Намуунцэцэг Сувилагч Сувилагч
22 3737 Ганбат Ичинхорлоо Сувилагч Сувилагч
23 3738 ням очир ууганчимэг Сувилагч Сувилагч
24 3739 Эрдэнэцогт Маралмаа Сувилагч Сувилагч
25 3740 Давааочир Дагиймаа Сувилагч Сувилагч
26 3741 Болдбаатар Самбууням Сувилагч Сувилагч
27 3742 ДАВААДОРЖ ОЮУНЦЭЦЭГ Сувилагч Сувилагч
28 3743 Болдбаатар Ариунжаргал Сувилагч Сувилагч
29 3744 Далантай Одончимэг Сувилагч Сувилагч
30 3745 Юмжиг Билэгдэмбэрэл Сувилагч Сувилагч
31 3746 Purevsuren Zolzaya Сувилагч Сувилагч
32 3747 Чулуун Отгон Сувилагч Сувилагч
33 3748 Сержаан Гүльдарига Сувилагч Сувилагч
34 3749 халзан азжаргал Сувилагч Сувилагч

2018-10-17 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 4 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3695 Эрдэнэбат Энхзаяа Сувилагч Сувилагч
2 3696 Лхагвасүрэн Түвшинтөгс Сувилагч Сувилагч
3 3697 Лувсандорж Дарханцэцэг Сувилагч Сувилагч
4 3698 Дондов Наранцацрал Сувилагч Сувилагч
5 3699 Бямбаа Пүрэвлхам Сувилагч Сувилагч
6 3700 батхүү эрдэнэцэцэг Сувилагч Сувилагч
7 3701 тайван тэмүүлэн Сувилагч Сувилагч
8 3702 Батбаяр Даваажаргал Сувилагч Сувилагч
9 3703 Амарсанаа Мөнхжаргал Сувилагч Сувилагч
10 3704 эрдэнэцогт ням-эрдэнэ Сувилагч Сувилагч
11 3705 Найдандорж Оюунтөгс Сувилагч Сувилагч
12 3706 Жамбалдорж Дуламсүрэн Сувилагч Сувилагч
13 3707 Гэрэлхүү Шинэжаргал Сувилагч Сувилагч
14 3708 Андруу буянжаргал Сувилагч Сувилагч
15 3709 Ганбаатар Мөнгөнсувд Сувилагч Сувилагч
16 3710 Ангэрэл Болортуяа Сувилагч Сувилагч
17 3711 Даваа Тунгалаг Сувилагч Сувилагч
18 3712 содномренчин отгонбаяр Сувилагч Сувилагч
19 3713 Алтанцэцэг 0дгэрэл Сувилагч Сувилагч
20 3714 Батхүү Нарандэлгэр Сувилагч Сувилагч
21 3715 тунгалаг солонго Сувилагч Сувилагч
22 3716 Баттулга Нансал Сувилагч Сувилагч
23 3717 Төгөө Батдэлгэр Сувилагч Сувилагч
24 3718 буяндалай мядагмаа Сувилагч Сувилагч
25 3719 Gerelbaatar Mөnhtuya Сувилагч Сувилагч
26 3720 Еркинбай Өзгерис Сувилагч Сувилагч
27 3721 Дашдондог Түмэндэмбэрэл Сувилагч Сувилагч
28 3722 Ганбат Мягмарсүрэн Сувилагч Сувилагч
29 3723 Пүрэвчулуун Баярмаа Сувилагч Сувилагч
30 3724 Баттөмөр Ганчимэг Сувилагч Сувилагч

2018-10-17 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 4666 Загд Жавзандулам Бага эмч Бага эмч
2 4667 Загд Жавзандулам Бага эмч Бага эмч
3 4668 Энхбаатар Цэрэндолгор Бага эмч Бага эмч
4 4669 Хавлаш Алтынгүл Бага эмч Бага эмч
5 4670 хумар назира Бага эмч Бага эмч
6 4671 Энхбат Ганцоож Бага эмч Бага эмч
7 4672 хумар назира Бага эмч Бага эмч
8 4673 Бямбажав Ганпүрэв Бага эмч Бага эмч
9 4674 Гончиг Гантөгс Бага эмч Бага эмч
10 4675 Дүүваа Одончимэг Бага эмч Бага эмч
11 4676 юлжинсэнгэ лазмаа Бага эмч Бага эмч
12 4677 Лувсанбалдан Анхзаяа Бага эмч Бага эмч
13 4678 лхагва Уранчимэг Бага эмч Бага эмч
14 4679 Доржсүрэн Наранчимэг Бага эмч Бага эмч
15 4680 Эрдэнэ Түмэнжаргал Бага эмч Бага эмч
16 4681 Батбаатар Цолмон Бага эмч Бага эмч
17 4682 Адъяа Бямбаноров Бага эмч Бага эмч
18 4683 Жамъянгарав Цогзолмаа Бага эмч Бага эмч
19 4684 Болдбаатар Алгирмаа Бага эмч Бага эмч
20 4685 Цэрэнсамбуу Нарантуяа Бага эмч Бага эмч
21 4686 Гэцэг Нэргүй Бага эмч Бага эмч
22 4687 Минжүүр Алтантунгалаг Бага эмч Бага эмч
23 4688 Цэлмэнцол Оюунбаяр Бага эмч Бага эмч
24 4689 Бибиш Шинэбаяр Бага эмч Бага эмч
25 4690 Энх-Амгалан Сувд-Эрдэнэ Бага эмч Бага эмч
26 6938 Лувсандагва Ганзул Эмч Ерөнхий эмч
27 6939 Ринченханд Нямосор Эмч Ерөнхий эмч
28 6940 Энхсайхан Сарангэрэл Эмч Ерөнхий эмч
29 6941 Зодов Цэрэнхүү Эмч Ерөнхий эмч
30 6942 Батмөнх Тамираа Эмч Ерөнхий эмч
31 6943 Нанжид Мөнхзул Эмч Ерөнхий эмч
32 6944 Төмөрбат Насанжаргал Эмч Ерөнхий эмч
33 6945 Пүрэвжав Лхагвадулам Эмч Ерөнхий эмч
34 6946 Болдбаатар Энх-Амар Эмч Ерөнхий эмч
35 6947 Урансанаа Ганчимэг Эмч Ерөнхий эмч
36 6948 сүхбаатар отгонгалаа Эмч Ерөнхий эмч
37 6949 Замбалгарав Гаравсүрэн Эмч Ерөнхий эмч
38 6950 Өлзийбат Баярцэнгэл Эмч Ерөнхий эмч
39 6951 Түдэв Сарангэрэл Эмч Ерөнхий эмч
40 6952 Даваацэрэн Мөнхжаргал Эмч Ерөнхий эмч
41 6953 Баатархүү Чулуунбаатар Эмч Ерөнхий эмч
42 6954 Жадамба Булгантамир Эмч Ерөнхий эмч
43 6955 Жаргалцэндээ Цэвэлмаа Эмч Ерөнхий эмч
44 6956 Мадь Елик Эмч Ерөнхий эмч
45 6957 Пүрэвсүрэн Энхсувд Эмч Ерөнхий эмч
46 6958 Хайдав Уянга Эмч Ерөнхий эмч
47 6959 Ядамсүрэн Оюунжаргал Эмч Ерөнхий эмч
48 6960 Батмөнх Рэнцэнханд Эмч Ерөнхий эмч
49 6961 Энхбат Мөнхзул Эмч Ерөнхий эмч
50 6962 Төмөрхуяг Саранзаяа Эмч Ерөнхий эмч
51 6963 Төмөрхуяг Саранзаяа Эмч Ерөнхий эмч
52 6964 Мягмар Батчулуун Эмч Ерөнхий эмч

2018-10-17 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 3 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1601 Батэрдэнэ Ундрал Эмч Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч
2 1602 Бархас Өлзий-Орших Эмч Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч
3 1603 Оюунтунгалаг Одонцэцэг Эмч Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч
4 1604 Ганболд Баярцэцэг Эмч Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч
5 1902 Дамба Шаарав Эмч Мэдрэлийн эмч
6 1903 Batmunkh Tulga Эмч Мэдрэлийн эмч
7 1904 Оргил Орхонтуул Эмч Мэдрэлийн эмч
8 4691 Жигжгээ Отгонгэрэл Бага эмч Бага эмч
9 4692 Ноёов Мөнх-учрал Бага эмч Бага эмч
10 4693 Санжаа Чөдөрбат Бага эмч Бага эмч
11 4694 Юндэндорж Ууганцэцэг Бага эмч Бага эмч
12 4695 Чинбат Мөнхзул Бага эмч Бага эмч
13 4696 Бүтэнсайн Мөнхтуяа Бага эмч Бага эмч
14 4697 Roolon Davaanym Бага эмч Бага эмч
15 4698 Даваахүү Мөнхжаргал Бага эмч Бага эмч
16 4699 Цэрэндорж Отгончимэг Бага эмч Бага эмч
17 6965 Бямбадорж Тэмүүжин Эмч Ерөнхий эмч
18 6966 Дамдинсүрэн Пүрэвсүрэн Эмч Ерөнхий эмч
19 6967 Банзрагч Буянхишиг Эмч Ерөнхий эмч
20 6968 Батдорж Батчимэг Эмч Ерөнхий эмч
21 6969 Осгон Долгорсүрэн Эмч Ерөнхий эмч
22 6970 Тэрсайхан Равдан Эмч Ерөнхий эмч
23 6971 Ганбат Ган эрдэнэ Эмч Ерөнхий эмч
24 6972 Сүхээ Мөнхзул Эмч Ерөнхий эмч
25 6973 Хүгдээ Бүрэндэлгэр Эмч Ерөнхий эмч
26 6974 Цэрэндорж Нямхүү Эмч Ерөнхий эмч
27 6975 Нямхүү Мягмарзул Эмч Ерөнхий эмч
28 6976 Дулам Сармандах Эмч Ерөнхий эмч
29 6977 Баянбат Мөнхцэцэг Эмч Ерөнхий эмч
30 6978 Мягмар Мөнхзул Эмч Ерөнхий эмч
31 6979 Ганхуяг Баасанжаргал Эмч Ерөнхий эмч
32 6980 эрдэнэширэм эрхбаяр Эмч Ерөнхий эмч
33 6981 Галбадрах Гантулга Эмч Ерөнхий эмч
34 6982 Бямбажав Пүрвээ Эмч Ерөнхий эмч

2018-10-17 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 4 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 2001 Бат-өлзий Энхтөр Эмч Гэмтлийн эмч
2 2104 батсүх сайхансанаа Эмч Дүрс оношлогооны эмч
3 2304 Шараа Ануударь Эмч Дотрын эмч
4 2305 Эринбилэг Оюумаа Эмч Дотрын эмч
5 2306 Цэдэндаш Цэрэнпагма Эмч Дотрын эмч
6 2307 Сосорбарам Чанцалмаа Эмч Дотрын эмч
7 2308 Намсрай Аззаяа Эмч Дотрын эмч
8 2309 Жамъяан Суурь Эмч Дотрын эмч
9 2310 Батбаяр Ууганбаяр Эмч Дотрын эмч
10 2902 гансүх алтансувд Эмч БЗДХ,ХДХВ,ДОХ-ын эмч
11 6918 Хүрэлбаатар Цэвэлноров Эмч Ерөнхий эмч
12 6919 Түмэнжаргал Тэмүүжин Эмч Ерөнхий эмч
13 6920 Баасанжав Буянхишиг Эмч Ерөнхий эмч
14 6921 Мягмар Отгонцэцэг Эмч Ерөнхий эмч
15 6922 Очирболд Энхмаа Эмч Ерөнхий эмч
16 6923 Соёлтуяа Ууганцэцэг Эмч Ерөнхий эмч
17 6924 Мандахбаяр Мижидмаа Эмч Ерөнхий эмч
18 6925 Батбаатар Мэндбаяр Эмч Ерөнхий эмч
19 6926 Буянтогтох Солонго Эмч Ерөнхий эмч
20 6927 Мөгржаргал Эрхэмбаяр Эмч Ерөнхий эмч
21 6928 Бухарзада Аякөз Эмч Ерөнхий эмч
22 6929 Лувсандорж Батцэцэг Эмч Ерөнхий эмч
23 6930 Цэвэгмэд Мөнхтуяа Эмч Ерөнхий эмч
24 6931 Жамсран Болормаа Эмч Ерөнхий эмч
25 6932 Ширгээ Болортуяа Эмч Ерөнхий эмч
26 6933 Амарбаягалан Бямбадорж Эмч Ерөнхий эмч
27 6934 Ядам Оюунчимэг Эмч Ерөнхий эмч
28 6935 Лхагваа Түвшинбаяр Эмч Ерөнхий эмч
29 6936 Зинээмэдэр Баярсайхан Эмч Ерөнхий эмч
30 6937 Өлзийдэлгэр Энх-Ундрал Эмч Ерөнхий эмч

2018-10-15 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3042 Хүрэлдөш Хулан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
2 3043 Шагдарсүрэн Дагийсүрэн Нүүр ам судлалын их эмч Насс
3 3044 Эрдэнэбилэг Аясмаа Нүүр ам судлалын их эмч Насс
4 4021 Чинбат Батцэцэг Эх баригч Эх баригч
5 4022 Шаандар Болдсайхан Эх баригч Эх баригч

2018-10-18 ны өдөр 10:00 цагт Орхон аймаг

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1703 Цогтхангай Оюунчимэг Эмч Мэс заслын эмч
2 3330 Батсүх Тодхүү УАУ Их эмч УАУ эмч
3 3750 Хүрэлчулуун Эрдэнэчимэг Сувилагч Сувилагч
4 3751 Гомбодорж Дэлгэрмаа Сувилагч Сувилагч
5 3752 Хүрэлбаатар Болортуяа Сувилагч Сувилагч
6 3753 Адъяасүрэн Бадамханд Сувилагч Сувилагч
7 3754 Жаргалсайхан Отгонцэцэг Сувилагч Сувилагч
8 3755 Жинвандан Ганцэцэг Сувилагч Сувилагч
9 3756 Дашпунцаг Номхон Сувилагч Сувилагч
10 3757 Дашцэрэн Одгэрэл Сувилагч Сувилагч
11 4023 Болорцэцэг Мөнгөнбагана Эх баригч Эх баригч
12 4024 Тогтохбаяр Өлзийхүү Эх баригч Эх баригч
13 4237 Сүндэвцэен Баярхүү Эм зүйч Эм зүйч
14 4238 Ганпүрэв Наранцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
15 4466 Ёндон Нямдэлгэр Эм найруулагч Эм найруулагч
16 4467 Орхон Лхамлхагва Эм найруулагч Эм найруулагч
17 4468 Бавуу Баярмаа Эм найруулагч Эм найруулагч
18 4601 Мягмардорж Уянга Бага эмч Бага эмч
19 4602 Пүрэвдорж Наранцэцэг Бага эмч Бага эмч
20 4700 Бат-Өлзий Хишигням Бага эмч Бага эмч

Зөвшөөрлийн шалгалт (сургууль төгсөгчдийн)

2018-10-16 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 5500 Даваадорж Бархасболд Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
2 5501 Дэмчигдорж Буянхишиг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
3 5502 Гэрэл Лхагва Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
4 5503 Өлзийбаяр Оюунзул Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
5 5504 Баясгалан Дорждэрэм Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
6 5505 Ganbold Gandolgio Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
7 5506 Одбаяр Мөнгөншүр Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
8 5507 Ганхуяг Мөнгөнзул Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
9 5508 Энхбаатар Цолмон Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
10 5509 Рэнцэнсамбуу Мөнхоргил Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11 5510 Мөнхжаргал Золзаяа Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
12 5511 Гэрэлт-Од Эрдэнэцацрал Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
13 5512 Энхбаатар Оюунбилэг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
14 5513 Пүрэв эрдэнэзул Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
15 5514 Гомбодорж Гантөгс Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
16 5515 Мухибат Балдаурен Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
17 5516 Цэндбаатар энхжаргал Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
18 5517 Наранхишиг Цэвэл Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
19 5518 Эрхэмбаяр Отгонбумба Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
20 5519 Гантөмөр Гантуул Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
21 5520 эрдэнэбат Эрдэнэцацрал Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
22 5521 Цэдэн-Иш Оюунбилэг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
23 5522 даваабаатар энхтөгөлдөр Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
24 5523 Болормаа Болорчимэг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
25 5524 Ганболд Чинзориг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
26 9971 Ядамсүрэн Гончигдагий Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
27 9971 Бороо Оргил Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
28 9971 өлзийсайхан насанжаргал Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
29 9972 нямдорж балам Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
30 9972 Баянмөнх Мөнгөнзул Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
31 9972 Чулуунбаатар Жаргалсайхан Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
32 9973 Ганбаатар Сувд-Эрдэнэ Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
33 9973 Баярсайхан Гэрэлмаа Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
34 9973 Батаа Баярцэнгэл Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
35 9974 Лхагвадорж Бадамханд Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
36 9974 Тэгшээбаатар Баясгалан Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
37 9974 Төмөрбаатар Пүрэвсүрэн Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
38 9975 Төмөрбаатар Сумъяа Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
39 9975 Лэгжин Дулмаа Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
40 9975 Болдбаатар Цолмонтуяа Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
41 9976 Базарсад Рэнцэнханд Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
42 9976 Арвиншанд Оюунгэрэл Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
43 9977 Батбилэг Мөнгөнтуяа Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
44 9977 Лхамжав Лхамхүү Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
45 9978 Нямтогтох Болормаа Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
46 9978 Төмөртогоо Баярсүрэн Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
47 9979 Батбаяр Оюунтуяа Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
48 9979 Дэлэгдоо Болорчимэг Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
49 9980 Өлзийхутаг Жавхлан Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
50 9980 Батсүх Баяржаргал Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
51 9981 Батмөнх Солонго Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
52 9981 Жаргалсайхан Өнөр-Аюуш Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч

2018-10-16 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 3 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 5344 батсайхан лхагвасүрэн Сувилагч Сувилагч
2 5345 Адууч Эрдэнэшүр Сувилагч Сувилагч
3 5346 Даваамөнх Солонго Сувилагч Сувилагч
4 5347 Дөчиндөрвөнбаяр Ариунцэцэг Сувилагч Сувилагч
5 5348 Алтансүх Алтантуул Сувилагч Сувилагч
6 5349 Ganbold Oyunbileg Сувилагч Сувилагч
7 5350 Амартайван Аззаяа Сувилагч Сувилагч
8 5351 Батмандах Ууганхүү Сувилагч Сувилагч
9 5352 Жамбалдаш Батцэцэг Сувилагч Сувилагч
10 5353 Пүрэвдорж Нандин эрдэнэ Сувилагч Сувилагч
11 5354 Серик Асемгүл Сувилагч Сувилагч
12 5355 Пүрэвдорж Энхжаргал Сувилагч Сувилагч
13 5356 Bvrenmend Dolgorsvren Сувилагч Сувилагч
14 5357 Доньддэмбэрэл Цэцэгмаа Сувилагч Сувилагч
15 5525 Даваадорж Мишээл Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
16 5526 Олонбаяр Нацагдорж Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
17 5527 Машанхан Айгерим Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
18 5528 Баасандорж Билэг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
19 5529 Ганбаатар Элбэгзаяа Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
20 5530 Батхуяг Баянжаргал Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
21 5531 Намхайбат Мөнгөн-Эрдэнэ Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
22 5532 Хасбат Хандсүрэн Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
23 5533 Нацагдорж Болормаа Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
24 5534 Мөнхбат Пүрэвсүрэн Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
25 5535 Батбаяр Батхүрэл Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
26 5536 Гомбосүрэн Баярбат Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
27 5537 Отгонбаяр Дэлгэрцэцэг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
28 5538 Бияазхан Майрагуль Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
29 5539 Батгэрэл Янжинлхам Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
30 5540 Идэржавхлан Энхтуул Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
31 5541 Пүрвээ Өлзийбадрах Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
32 5542 Баасанбат Мөнхчулуун Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
33 5543 Сайнжаргал Золжаргал Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
34 5544 Түвшинбаяр Яргуй Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч

2018-10-16 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 4 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 5358 Мөнх-эрдэнэ Халиун Сувилагч Сувилагч
2 5359 Гүндсамбуу Насанжаргал Сувилагч Сувилагч
3 5360 ро3он сэлэнгэ Сувилагч Сувилагч
4 5361 Рэнчиндорж Эрдэнэцэцэг Сувилагч Сувилагч
5 5362 Даваасамбуу Нандин-өлзий Сувилагч Сувилагч
6 5363 Tsogt-Ochir Jargalsvren Сувилагч Сувилагч
7 5364 Далай Амгаланзаяа Сувилагч Сувилагч
8 5365 Жалелхан Нурсауле Сувилагч Сувилагч
9 5366 Дашням Сэлэнгэ Сувилагч Сувилагч
10 5367 Дашдэмбэрэл Цэвэгмэд Сувилагч Сувилагч
11 5368 ганболд Бат-амгалан Сувилагч Сувилагч
12 5369 Болдбаатар болорцэцэг Сувилагч Сувилагч
13 5370 Дорждагва Нарангэрэл Сувилагч Сувилагч
14 5371 Пүрэвжав Гандийбазар Сувилагч Сувилагч
15 5372 Намжил Энхцэцэг Сувилагч Сувилагч
16 5373 Даваацэрэн Отгонбаяр Сувилагч Сувилагч
17 5374 мөнхбат гантуяа Сувилагч Сувилагч
18 5375 Нармандах Сувд-Эрдэнэ Сувилагч Сувилагч
19 5376 Балдандорж Цагаансарнай Сувилагч Сувилагч
20 5377 Лхагвасүрэн Сэргэлэн Сувилагч Сувилагч
21 5378 Nergui Otgonzaya Сувилагч Сувилагч
22 7001 Чулуунбаатар Саруул Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
23 7002 Мэндсүрэн Роозон Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
24 7003 Дамдинсүрэн Тэмүүжин Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
25 7004 Батсайхан Болорцэцэг Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
26 7005 эрдэнэбат туул Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
27 7006 Бямбасүрэн Эрдэнэ Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
28 7007 Баттөр Бат-эрдэнэ Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
29 8201 Үүрдмандах Цэрэнбум Уламжлалт анагаахын сувилагч Уламжлалт анагаахын сувилагч
30 8202 Энхтүвшин Хосбаяр Уламжлалт анагаахын сувилагч Уламжлалт анагаахын сувилагч

2018-10-16 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 7501 Алтанцом Идэрбат Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
2 7502 Даваанямбуу Пүрэвсүрэн Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
3 7503 Цогтбаатар Ганбагана Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
4 7504 Бямбасүрэн Энхлүүн Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
5 8001 ЧИМЭДРАШ БАДАМЖАВ Бага эмч Бага эмч
6 8002 Нямбуу Энх од Бага эмч Бага эмч
7 8003 Эрдэнэ-очир Оюунчимэг Бага эмч Бага эмч
8 8004 Хурметхан Дамыс Бага эмч Бага эмч
9 8005 Төгсжаргал Түвшин-Энх Бага эмч Бага эмч
10 8006 Дэмбэрэл Гансамбуу Бага эмч Бага эмч
11 8301 БЭГЗЖАВ ОТГОНЧИМЭГ Эм зүйч Эм зүйч
12 8302 Дашжамц Лхагваням Эм зүйч Эм зүйч
13 8303 Баясгалан Билгүүнзаяа Эм зүйч Эм зүйч
14 8304 Батдэмбэрэл Уламнэмэх Эм зүйч Эм зүйч
15 8305 Жадамбаа Отгонцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
16 8306 Гаадансүрэн Намуунбаяр Эм зүйч Эм зүйч
17 8307 Булган Ганчимэг Эм зүйч Эм зүйч
18 8308 Халтар Баянжаргал Эм зүйч Эм зүйч
19 8309 Пүрэвдорж Анармаа Эм зүйч Эм зүйч
20 8310 Батбаяр Эрдэнэболд Эм зүйч Эм зүйч
21 8311 Рэнцэнбаатар Нарантуяа Эм зүйч Эм зүйч
22 8601 Цэцэгмаа Алтансувд Эм найруулагч Эм найруулагч
23 8602 Бат-Эрдэнэ Болор-Эрдэнэ Эм найруулагч Эм найруулагч
24 8603 Жамсранжав Гантуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
25 8604 Пүрэвчулуун Должинсүрэн Эм найруулагч Эм найруулагч
26 8605 Энхбаатар Насанжаргал Эм найруулагч Эм найруулагч
27 8606 Баяннэмэх Алтантуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
28 8807 Рэнчинванжил Наранчимэг Эх баригч Эх баригч
29 8808 Ундрахбаяр Анхжаргал Эх баригч Эх баригч
30 8809 Энхтогтох Даваадулам Эх баригч Эх баригч
31 8810 Пүрэвдандар Батхишиг Эх баригч Эх баригч
32 9901 Батдэлгэр Туяа Хүүхдийн их эмч Хүүхдийн их эмч
33 9902 Даваасүрэн Пүрэвсүрэн Хүүхдийн их эмч Хүүхдийн их эмч

Төрөлжсөн мэргэшлийн сургалтын элсэлт (Сувилагч)

Төрөлжсөн мэргэшлийн сургалтын элсэлт (Эмч)

Төрөлжсөн мэргэшлийн төгсөгчийн шалгалт

Үндсэн мэргэшлийн сургалтын элсэлт (резидент)

2018-10-15 ны өдөр 10:00 цагт Сүхбаатар


Үндсэн мэргэшлийн төгсөгчийн шалгалт (резидент)