Шалгалтын хуваарь  Хүсэлт илгээх

Зөвшөөрлийн шалгалт (Ажиллагсдын)

2020-11-30 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3801 Өлзийдорж Алтансувд Сувилагч Сувилагч
2 4601 Мидэр Алтанхуяг Бага эмч Бага эмч
3 4602 Бүтэнсайхан Мөнхтуяа Бага эмч Бага эмч

2019-04-17 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 3 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1901 Дашзэвэг Шүрэн Эмч Мэдрэлийн эмч
2 1902 Ганбат Тунгалагтамир Эмч Мэдрэлийн эмч
3 1903 Батбаяр Цолмон Эмч Мэдрэлийн эмч
4 3008 Улаанхүү Оюунболор Нүүр ам судлалын их эмч Насс
5 3009 Батбилэг Өлзиймаа Нүүр ам судлалын их эмч Насс
6 3010 Мондгор Алтантунгалаг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
7 3011 Чинбаатар Баатарцогт Нүүр ам судлалын их эмч Насс
8 3012 Цоодол Дэлгармаа Нүүр ам судлалын их эмч Насс
9 3013 Юндэнноров Түвшинтөр Нүүр ам судлалын их эмч Насс
10 3014 Төмөрбаатар Наран Нүүр ам судлалын их эмч Насс
11 3015 Амарбаясгалан Уянга Нүүр ам судлалын их эмч Насс
12 3016 Дэлгэрсүрэн Баасанжаргал Нүүр ам судлалын их эмч Насс
13 3017 Элбэгжаргал Туул Нүүр ам судлалын их эмч Насс
14 3018 Болормаа Ичинхорлоо Нүүр ам судлалын их эмч Насс
15 3019 Үнэнбилэг Батхишиг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
16 3020 Баяржаргал Жавзандулам Нүүр ам судлалын их эмч Насс
17 3021 Дамдинсүрэн Хулан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
18 3022 Батбулган Оюундарь Нүүр ам судлалын их эмч Насс
19 3023 Самандаа Өлзийжаргал Нүүр ам судлалын их эмч Насс
20 3024 Гантулга Мөнхчимэг Нүүр ам судлалын их эмч Насс
21 3025 Баярсайхан Оюунбаатар Нүүр ам судлалын их эмч Насс
22 3026 Эрдэнэбилэг Аясмаа Нүүр ам судлалын их эмч Насс
23 3027 Бадрах Баясгалан Нүүр ам судлалын их эмч Насс
24 4008 Баттулга Энхтуул Эх баригч Эх баригч
25 4009 Сугаржав Алтансарнай Эх баригч Эх баригч
26 4010 Лувсан Нарантуяа Эх баригч Эх баригч
27 4011 Сүхээ Алтанзул Эх баригч Эх баригч
28 4012 Адъяабазар Өлзийсайхан Эх баригч Эх баригч
29 4013 Мижээ Ариунсайхан Эх баригч Эх баригч
30 4014 Очирваань Цэрэндулам Эх баригч Эх баригч
31 4015 эрхэмбаяр Цэрэндолгор Эх баригч Эх баригч
32 4016 Эрдэнэбат Алтанцэцэг Эх баригч Эх баригч
33 4017 Болдбаатар Батболд Эх баригч Эх баригч
34 4018 Дамдинсүрэн Оюунэрдэнэ Эх баригч Эх баригч

2019-04-17 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 4 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1101 Цогбадрах Тэлмүүн Эмч Нүдний эмч
2 1102 Бат-Эрдэнэ Баяржаргал Эмч Нүдний эмч
3 1401 Цээсүрэн Наранчимэг Эмч Халдвартын эмч
4 1402 Цагаанцоож Гэрэлчимэг Эмч Халдвартын эмч
5 1403 Сарандаваа Мөнхцэцэг Эмч Халдвартын эмч
6 4611 Бямбацэрэн Уянга Бага эмч Бага эмч
7 4612 сайнбилэг өлзийсайхан Бага эмч Бага эмч
8 4613 Минжүүр Алтантунгалаг Бага эмч Бага эмч
9 4614 лувсанбалдан анхзаяа Бага эмч Бага эмч
10 4615 ганболд аззаяа Бага эмч Бага эмч
11 4616 Мягмардорж Уянга Бага эмч Бага эмч
12 4617 Хүрэлбаатар Болортуяа Бага эмч Бага эмч
13 4618 Цэднээ Болортуяа Бага эмч Бага эмч
14 4619 Algaa Naraa Бага эмч Бага эмч
15 4620 Манен Жаныл Бага эмч Бага эмч
16 4621 Жадамбаа Мөнхболор Бага эмч Бага эмч
17 4622 Норовбанжил Одонтунгалаг Бага эмч Бага эмч
18 4623 Борхорол Чинбаатар Бага эмч Бага эмч
19 4624 Мөнхбаатар Энхцаг Бага эмч Бага эмч
20 4625 Зэвэг Лхамсүрэн Бага эмч Бага эмч
21 4626 Ганхуяг Дашдорж Бага эмч Бага эмч
22 4627 юлжинсэнгэ лазмаа Бага эмч Бага эмч
23 4628 цэрэндорж өлзиймаа Бага эмч Бага эмч
24 4629 Дэмбэрэл Гансамбуу Бага эмч Бага эмч
25 4630 Батжамц Мөнхзул Бага эмч Бага эмч
26 4631 Даваажав Ганцэцэг Бага эмч Бага эмч
27 4632 Сүхбаатар Дуламсүрэн Бага эмч Бага эмч
28 9101 Норовдорж Энхцолмон Эмч Шүүхийн анагаах ухаан
29 9102 Маньбадар Отгонбаатар Эмч Шүүхийн анагаах ухаан
30 9103 Бимэдэхгүй Ганзориг Эмч Шүүхийн анагаах ухаан

2019-04-17 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3337 Жанлав Сугирсүрэн УАУ Их эмч УАУ эмч
2 3338 Цэдэндамба Цэнд-Аюуш УАУ Их эмч УАУ эмч
3 3339 Баярмагнай Ундармаа УАУ Их эмч УАУ эмч
4 3340 Батсүх Тодхүү УАУ Их эмч УАУ эмч
5 3341 Цэнд Таванцэцэг УАУ Их эмч УАУ эмч
6 3342 Лувсанжамц Чимэдцогзол УАУ Их эмч УАУ эмч
7 3343 Энхтүвшин Өлзийжаргал УАУ Их эмч УАУ эмч
8 3344 Даваа Отгонбаатар УАУ Их эмч УАУ эмч
9 3345 Сахъяа Одончимэг УАУ Их эмч УАУ эмч
10 3346 Шаандар Батцэцэг УАУ Их эмч УАУ эмч
11 3347 жигжив Хүчитбаатар УАУ Их эмч УАУ эмч
12 3348 Очирбаатар Сарангоо УАУ Их эмч УАУ эмч
13 3349 Баасанбуу Идэрмөнх УАУ Их эмч УАУ эмч
14 3350 Далантай Очирсүрэн УАУ Их эмч УАУ эмч
15 3351 Гантөмөр Солонго УАУ Их эмч УАУ эмч
16 3352 Отгонжаргал Эрдэнэчимэг УАУ Их эмч УАУ эмч
17 3353 Эрдэнэбаяр Энхчимэг УАУ Их эмч УАУ эмч
18 3354 Дамбийжанцан Баярчимэг УАУ Их эмч УАУ эмч
19 3355 Болд Бямбасүрэн УАУ Их эмч УАУ эмч
20 3356 дэлгэр мөнхбаатар УАУ Их эмч УАУ эмч
21 3357 Чойжилжав Шаравнямбуу УАУ Их эмч УАУ эмч
22 3358 Батмөнх Хаш-өлзий УАУ Их эмч УАУ эмч
23 3817 Дамдинсүрэн Батцэцэг Сувилагч Сувилагч
24 3818 Маам Оюунтуул Сувилагч Сувилагч
25 3819 батбилэг ганчимэг Сувилагч Сувилагч
26 3820 Чулуундаш Чулуунцэцэг Сувилагч Сувилагч
27 3821 Гомбодорж Туул Сувилагч Сувилагч
28 3822 Нямсүрэн Батгомбо Сувилагч Сувилагч
29 3823 Цэвлээ Бурмаа Сувилагч Сувилагч
30 3824 Балдангомбо Гоёлмаа Сувилагч Сувилагч
31 3825 Гэрэлмаа Сүнжидмаа Сувилагч Сувилагч
32 3826 Зундуй-Ёндон Ганзаяа Сувилагч Сувилагч
33 3827 баатар хашчулуун Сувилагч Сувилагч
34 3828 Давгадорж Оюунбилэг Сувилагч Сувилагч
35 3829 Хүрэлбаатар Эрдэнэбат Сувилагч Сувилагч
36 3830 Эрдэнэбилэг Энхцэцэг Сувилагч Сувилагч
37 3831 Хадхүү Энхжаргал Сувилагч Сувилагч
38 3832 Нордууд Жаргалсайхан Сувилагч Сувилагч
39 3833 Гунгааням Үүрийнтуяа Сувилагч Сувилагч
40 3834 Дугардорж Урангоо Сувилагч Сувилагч
41 3835 Гантөмөр Энх-Отгон Сувилагч Сувилагч
42 3836 Батсайхан Гэрэлмаа Сувилагч Сувилагч
43 3837 Бэхтулга цэрэнчанаа Сувилагч Сувилагч
44 3838 САЙНБАЯР ЭНХЦЭЦЭГ Сувилагч Сувилагч
45 3839 Тосон Ганболд Сувилагч Сувилагч
46 3840 Цогбат Уранчимэг Сувилагч Сувилагч
47 3841 цэрэнжав хатантуул Сувилагч Сувилагч
48 3842 Амарсанаа Мөнхжаргал Сувилагч Сувилагч
49 3843 Баатарсүрэн Мөнгөндолгион Сувилагч Сувилагч
50 3844 Даваа Очир Дагиймаа Сувилагч Сувилагч
51 3845 Эрдэнэжав Янжмаа Сувилагч Сувилагч
52 3846 Баасанжав Нямцэцэг Сувилагч Сувилагч

2019-04-17 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 3 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 3847 Туваан Эрдэнэчимэг Сувилагч Сувилагч
2 3848 цэдэнбалжир батцэцэг Сувилагч Сувилагч
3 3849 Энэбиш Бархасдарь Сувилагч Сувилагч
4 3850 ШОНХОР НАРАНЧИМЭГ Сувилагч Сувилагч
5 3851 Нямсүрэн Энхцэцэг Сувилагч Сувилагч
6 3852 нэргүй булгамаа Сувилагч Сувилагч
7 3853 Аюуш Саранцэцэг Сувилагч Сувилагч
8 3854 Цэнджав Пагма Сувилагч Сувилагч
9 3855 Аварга Энхжаргал Сувилагч Сувилагч
10 3856 Энхбаатар Должмаа Сувилагч Сувилагч
11 3857 Нармандах Ганчимэг Сувилагч Сувилагч
12 4468 Батчулуун Оюунцэцэг Эм найруулагч Эм найруулагч
13 4469 Пүрэвдоо Батхуяг Эм найруулагч Эм найруулагч
14 4470 Аюуш Сарантуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
15 4471 Түвдэндорж Дэлгэрцэцэг Эм найруулагч Эм найруулагч
16 4472 Галбадрах Уянга Эм найруулагч Эм найруулагч
17 4473 Отгонбаяр Алимаа Эм найруулагч Эм найруулагч
18 4474 Адерс Үзирай Эм найруулагч Эм найруулагч
19 4475 Эрдэнэбат Баярбат Эм найруулагч Эм найруулагч
20 4476 Самбуу Гантуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
21 4477 Цоодол Чулуунбаяр Эм найруулагч Эм найруулагч
22 4478 Оюунболд Отгон Эм найруулагч Эм найруулагч
23 4479 Хишигдаваа Сүрэн Эм найруулагч Эм найруулагч
24 4480 Лувсандорж Батхишиг Эм найруулагч Эм найруулагч
25 4481 Энхтөр Нямзав Эм найруулагч Эм найруулагч
26 4482 Очирхүрэл Болорчимэг Эм найруулагч Эм найруулагч
27 4483 Ядамдорж Цэрэнпил Эм найруулагч Эм найруулагч
28 4484 Сүхбаатар Цэрэнчимэд Эм найруулагч Эм найруулагч
29 4485 Алтан-Очир Алтанзул Эм найруулагч Эм найруулагч
30 4486 Долгорсүрэн Саран-од Эм найруулагч Эм найруулагч
31 4487 Гүнчин Болормаа Эм найруулагч Эм найруулагч
32 4488 Бадарч Оюунтуяа Эм найруулагч Эм найруулагч
33 4489 Базаррагчаа Алдармаа Эм найруулагч Эм найруулагч
34 4490 Дэмбэрэл L_Naruchka@yahoo.coom Эм найруулагч Эм найруулагч

2019-04-17 ны өдөр 14:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 4 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1702 Пүрвээ Энхсайхан Эмч Мэс заслын эмч
2 1703 Достых Толхынжан Эмч Мэс заслын эмч
3 1704 болд уранбилэгт Эмч Мэс заслын эмч
4 1705 Өлзийбат Бат-оргил Эмч Мэс заслын эмч
5 1706 Янсан Данжинсүрэн Эмч Мэс заслын эмч
6 1707 Батболд Билэгт Эмч Мэс заслын эмч
7 1801 халтархүү дагиймаа Эмч Мэдээгүйжүүлэлт эрчимт эмчилгээний эмч
8 2001 Энхболд Ануужин Эмч Гэмтлийн эмч
9 2002 маамуу хэрлэн Эмч Гэмтлийн эмч
10 2103 Намуугүүрүү Анхбаяр Эмч Дүрс оношлогооны эмч
11 2301 Шараа Ануударь Эмч Дотрын эмч
12 2302 Самбуудорж Амаргэрэл Эмч Дотрын эмч
13 2303 Намсрай Аззаяа Эмч Дотрын эмч
14 2304 Уранчимэг Аззаяа Эмч Дотрын эмч
15 2505 Оюун Туул Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
16 2506 Пүрэв Баясгалан Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
17 2507 Болд Нинжмаа Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
18 2508 Дондог Агиймаа Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
19 2509 Төмөрбаатар Насанбат Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
20 2510 даваасамбуу төгсжаргал Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
21 2511 Болд Болор-Эрдэнэ Эмч Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
22 4491 Бямбасүрэн Дашдаваа Эм найруулагч Эм найруулагч
23 4492 МӨНХБАЯР ПҮРЭВЖАРГАЛ Эм найруулагч Эм найруулагч
24 4493 Усны-эх Янжинлхам Эм найруулагч Эм найруулагч
25 4494 Монцоо Оюунчимэг Эм найруулагч Эм найруулагч
26 4495 Төрбат Амаржаргал Эм найруулагч Эм найруулагч
27 4496 Батхолбоо Мөнхчимэг Эм найруулагч Эм найруулагч
28 4702 Тогтохбаяр Алтантуяа Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
29 4703 Базаррагчаа Мөнгөнзул Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
30 4704 Жаргал Ариунжаргал Уламжлалт эмчилгээний бага эмч Уламжлалт эмчилгээний бага эмч

2019-04-18 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 6958 Ганбаатар Булгантамир Эмч Ерөнхий эмч
2 6959 Баадай Оюунбилэг Эмч Ерөнхий эмч
3 6960 Өлзийсайхан Дуламсүрэн Эмч Ерөнхий эмч
4 6961 Лхагваа Түвшинбаяр Эмч Ерөнхий эмч
5 6962 Жаргал Пүрэвжав Эмч Ерөнхий эмч
6 6963 Содном Энхсайхан Эмч Ерөнхий эмч
7 6964 Бат - Эрдэнэ Батзул Эмч Ерөнхий эмч
8 6965 Намсрай Оюунцэцэг Эмч Ерөнхий эмч
9 6966 сүхбаатар үүрцайх Эмч Ерөнхий эмч
10 6967 Мадь Елик Эмч Ерөнхий эмч
11 6968 Түвшинбаяр Яргуй Эмч Ерөнхий эмч
12 6969 Эрдэнэпил Гантулга Эмч Ерөнхий эмч
13 6970 Норовхүү Эрдэнэ-од Эмч Ерөнхий эмч
14 6971 Дашбал Ганхуяг Эмч Ерөнхий эмч
15 6972 Сүхээ Сэлэнгэ Эмч Ерөнхий эмч
16 6973 Доржпалам Сувд Эмч Ерөнхий эмч
17 6974 цэрэндорж хоролгарав Эмч Ерөнхий эмч
18 6975 Төмөр Банзрагч Эмч Ерөнхий эмч
19 6976 Жамц Солонго Эмч Ерөнхий эмч
20 6977 Хүрэлбаатар Сосорбурам Эмч Ерөнхий эмч
21 6978 Дугаржав Ундрах Эмч Ерөнхий эмч
22 6979 ЦЭДЭН ОТГОНЦЭЦЭГ Эмч Ерөнхий эмч
23 6980 Түвшинбаяр Энхчимэг Эмч Ерөнхий эмч
24 6981 Эрдэнээ Өлзийбат Эмч Ерөнхий эмч
25 6982 Алтайхүү Дариймаа Эмч Ерөнхий эмч
26 6983 Ням-Очир Батсайхан Эмч Ерөнхий эмч
27 6984 Амарсайхан Цэнд-Өлзий Эмч Ерөнхий эмч
28 6985 Гансүх Батхишиг Эмч Ерөнхий эмч
29 6986 Чимэд Даваадорж Эмч Ерөнхий эмч
30 6987 Пүрвээ Энхбаяр Эмч Ерөнхий эмч
31 6988 Алтантуул Сарантуяа Эмч Ерөнхий эмч
32 6989 Цэндмаа Ганчимэг Эмч Ерөнхий эмч
33 6990 Энхбаатар Өлзийсайхан Эмч Ерөнхий эмч
34 6991 Бат-Орших Жавзандулам Эмч Ерөнхий эмч
35 6992 Уламбаяр Жавхлан Эмч Ерөнхий эмч
36 6993 Ганбаатар Болормаа Эмч Ерөнхий эмч
37 6994 Чулуунбат Аззаяа Эмч Ерөнхий эмч
38 6995 Галбадрах Гантулга Эмч Ерөнхий эмч
39 6996 Батбаяр Ууганбаяр Эмч Ерөнхий эмч
40 6997 Барсайхан Маралмаа Эмч Ерөнхий эмч
41 6998 Чагнаадорж Янжинсүрэн Эмч Ерөнхий эмч
42 6999 Нямдорж Үүрцайх Эмч Ерөнхий эмч
43 7000 Цэрэннадмид Батнаран Эмч Ерөнхий эмч
44 7001 Батхүү Энхмаа Эмч Ерөнхий эмч
45 7002 Касина Аягурим Эмч Ерөнхий эмч
46 7003 Хайдав Уянга Эмч Ерөнхий эмч
47 7004 Гээхүү Хандсүрэн Эмч Ерөнхий эмч
48 7005 Төмөрбаатар Гансүх Эмч Ерөнхий эмч
49 7006 Самдан Шийпэл Эмч Ерөнхий эмч
50 7007 Жаргалсайхан Тамир Эмч Ерөнхий эмч
51 7008 Дашням Цэвэгмид Эмч Ерөнхий эмч
52 7009 Равдан Бүтэд Эмч Ерөнхий эмч

2019-04-18 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 3 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 1301 Уламбаяр Чимэдцэрэн Эмч Хавдар судлалын эмч
2 1602 Очир Энхээ Эмч Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч
3 4203 мягмарцэрэн бямбарагчаа Эм зүйч Эм зүйч
4 4204 Батсүх одчимэг Эм зүйч Эм зүйч
5 4205 түүхбаатар Шүр Эм зүйч Эм зүйч
6 4206 Лутжаргал Нарантуяа Эм зүйч Эм зүйч
7 4207 Отгонбаяр Алтанхундага Эм зүйч Эм зүйч
8 4208 Төмөрчулуун Дэлгэрцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
9 4209 Дашцэрэн Пүрэвдаш Эм зүйч Эм зүйч
10 4210 Дамдинсүрэн Үзмээ Эм зүйч Эм зүйч
11 4211 Эрдэнэбаяр Энхцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
12 4212 Баясгалан Цэрэнлхам Эм зүйч Эм зүйч
13 4213 Баярсайхан Майцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
14 4214 Жаргалсайхан Хүрэлмаа Эм зүйч Эм зүйч
15 4215 Шаравнямбуу Ариунзаяа Эм зүйч Эм зүйч
16 4216 ЛХАГВА УЛАМБАЯР Эм зүйч Эм зүйч
17 4217 Лхагвасүрэн Ундрахмөрөн Эм зүйч Эм зүйч
18 4218 Мөнхбаатар Номин-Эрдэнэ Эм зүйч Эм зүйч
19 4219 Бямбажав Цэрэнлхам Эм зүйч Эм зүйч
20 4220 Гомбосүрэн Эрдэнэчимэг Эм зүйч Эм зүйч
21 4221 Даваадорж Энхтулга Эм зүйч Эм зүйч
22 4222 Даш Батцэцэг Эм зүйч Эм зүйч
23 4223 Цэрэндорж Ядамсүрэн Эм зүйч Эм зүйч
24 4224 Оюунчимэг Доржханд Эм зүйч Эм зүйч
25 4225 Юндэрдорж Дүүрэнжаргал Эм зүйч Эм зүйч
26 4226 Баасанжав Дэлгэрнасан Эм зүйч Эм зүйч
27 7010 Батсайхан Батболд Эмч Ерөнхий эмч
28 7011 Баярхүү Одончимэг Эмч Ерөнхий эмч
29 7012 Шуурай Эрдэнэцэцэг Эмч Ерөнхий эмч
30 7013 Ганхуяг Баасанжаргал Эмч Ерөнхий эмч
31 7014 Бүдрагчаа Түмэнзаяа Эмч Ерөнхий эмч
32 7015 Ариун-энх Өгөөмөр Эмч Ерөнхий эмч
33 9001 Ганзориг Алтаннар Эмч Эмэгтэйчүүдийн дотоод шүүрэл, үргүйдэл судлал

Зөвшөөрлийн шалгалт (сургууль төгсөгчдийн)

2019-04-17 ны өдөр 10:00 цагт ЭМХТ 2-р байр 1 давхар (Цаасан шалгалт)

Код Овог Нэр Мэргэжил Шалгалт өгөх чиглэл
1 5345 Нэргүй Отгонзаяа Сувилагч Сувилагч
2 5346 Бямбадорж Цэцэгжаргал Сувилагч Сувилагч
3 5347 Ганбаатар Нансалмаа Сувилагч Сувилагч
4 5348 Ерэнтэй Наранчимэг Сувилагч Сувилагч
5 5349 Ганболд Маргад-эрдэнэ Сувилагч Сувилагч
6 5350 Дорж Энхээ Сувилагч Сувилагч
7 5351 Эрдэнэцогт Маралмаа Сувилагч Сувилагч
8 5352 Жавзмаа Элбэгзаяа Сувилагч Сувилагч
9 5353 Дашзэвэг Энхмаа Сувилагч Сувилагч
10 5354 Шийрэвжанцан Оюунтуяа Сувилагч Сувилагч
11 5355 Ганболд Оюунбилэг Сувилагч Сувилагч
12 5356 Төмөрбаатар Отгонжаргал Сувилагч Сувилагч
13 5504 Ширчин Буянжаргал Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
14 5505 Машбаяр Анхчимэг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
15 5506 Дамдинсүрэн Эрдэнэбат Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
16 5507 Эрдэнэбаатар Өсөхбаяр Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
17 5508 Махсат Айганим Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
18 5509 Төмөрчөдөр Ууганцэцэг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
19 5510 Баатархүү Дэлгэр Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
20 5511 Жаргалсайхан Номинэрдэнэ Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
21 5512 Адъяасүрэн Жигжидсүрэн Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
22 5513 Бямбаа Ганзориг Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
23 5514 Мягмар Нармандах Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
24 5515 Алтангэрэл Лхамдулам Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
25 5516 Мягмаржав Янжинлхам Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
26 5517 Замбалгарав Намсрай Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
27 5518 Талгат Инкар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
28 5519 энхтайван одонбайгал Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
29 5520 Дариймаа Өлзийбаяр Ерөнхий мэргэжлийн их эмч Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
30 7002 Энхтөвшин Тулга Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
31 7003 Тунгалаг Жавзандулам Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
32 7004 Батмөнх Амун Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
33 7005 Болдбаатар Золбоо Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
34 7006 Амартүвшин Дүүрэнжаргал Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
35 7007 Жамъянсүрэн Болормаа Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
36 7008 мөнхжаргал батцэцэг Уламжлалт анагаахын их эмч Уламжлалт анагаахын их эмч
37 7501 Чулуунхүү Түвшинтөгс Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
38 7502 Алтанцом Идэрбат Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
39 7503 Чингэс Маралмаа Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
40 7504 Энхтүвшин Энхтуяа Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
41 7505 Энхбаатар Лхагвадулам Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
42 7506 Бямбасүрэн Энхлүүн Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
43 7507 Андрей Индра Нүүр ам судлалын их эмч Нүүр ам судлалын их эмч
44 8201 Uurdmandah Tserenbum Уламжлалт анагаахын сувилагч Уламжлалт анагаахын сувилагч
45 8301 Хүрэлчулуун Бат-Эрдэнэ Эм зүйч Эм зүйч
46 8302 Оюунбаатар Энхгэрэл Эм зүйч Эм зүйч
47 8303 Ганхуяг Лхамсүрэн Эм зүйч Эм зүйч
48 8809 мөнхбат бямбасүрэн Эх баригч Эх баригч
49 8810 рэнчинванжил НАРАНЧИМЭГ Эх баригч Эх баригч
50 9901 Tserenpurev Gantuya Хүүхдийн их эмч Хүүхдийн их эмч
51 9971 Лхамжав Лхамхүү Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч
52 9972 Батзориг Гансүрэн Хөдөлгөөн засалч Хөдөлгөөн засалч

Төрөлжсөн мэргэшлийн сургалтын элсэлт (Сувилагч)

Төрөлжсөн мэргэшлийн сургалтын элсэлт (Эмч)

Төрөлжсөн мэргэшлийн төгсөгчийн шалгалт

Үндсэн мэргэшлийн сургалтын элсэлт (резидент)

Үндсэн мэргэшлийн төгсөгчийн шалгалт (резидент)